M&P logo
Autodesk Gold Partner

SEMINÁR - Nové trendy v inžinierskych softvéroch Autodesku - Inventor 2016, CAM v Inventore, pevnostné analýzy, simulácie, cloudové riešenia a Vault.

Vážení obchodní partneri,
Nové trendy v inžinierskych softvéroch Autodesku - Inventor 2016, CAM v Inventore, pevnostné analýzy, simulácie a cloudové riešenia. pozývame Vás na odborný seminár zameraný na novinky pre Inventor 2016, CAM v Inventore, pevnostné analýzy, simulácie a cloudové riešenia. Spoločnosť Autodesk, svetový líder v oblasti softvérov pre dizajn, konštrukciu a projekciu a tvorca originálneho formátu .dwg, v spolupráci s M&P®, spol. s r. o. – autorizovaným partnerom Autodesku pre Slovenskú republiku sa s Vami radi stretnú v:

Miesto: Hotel Galileo, Hlinská 25, Žilina

Termín: 12.5.2015 od 9:00 do 13:30 (registrácia od 8.30)


Miesto: Reštaurácia SORAYA Prešov, Levočská 2 - Budova Vzorodevu, Prešov

Termín: 14.5.2015 od 9:00 do 13:30 (registrácia od 8.30)


Seminár je určený všetkým súčasným aj budúcim užívateľom CAD aplikácií od firmy Autodesk, ale aj iných CAD aplikácií, ktorí pri svojej práci používajú konštrukčné a iné CAD softvéry, či už ako doplnok, alebo ako hlavný pracovný nástroj.

Účasť na našich seminároch je bezplatná, obed a občerstvenie je zaistené.

Registrujte sa, prosím, e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na 0903 533 628, alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. (0903 547 158), Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. (0911 804 014), alebo si vyžiadajte bližšie informácie u svojho obchodníka z M&P.

Počet miest je obmedzený, v prípade záujmu nás čím skôr kontaktujte.

Usporiadateľom akcie je M&P, spol. s r. o. a Autodesk Praha.

Tešíme sa na Vás!

Viac informácií pre seminár v Žiline (program, kontakty)...

Viac informácií pre seminár v Prešove (program, kontakty)...

šipka hore