M&P logo
Autodesk Gold Partner

AutoCAD

Návrh každého detailu

AutoCAD

Využite softvér AutoCAD® 2015 pri tvorbe ohromujúcich 2D a 3D návrhov. Softvér AutoCAD dodávaný aj so všetkými balíkmi Autodesk Design Suites urýchľuje rozpisovanie a dokumentačnú prácu, ktorú môžete s dôverou zdieľať vďaka technológii TrustedDWG. Aktualizované moderné rozhranie zlepšuje postup tvorby návrhu a vylepšená produktivita urýchľuje pracovný proces. Nové a existujúce výkresy rýchlo otvoríte v karte Nové, obsah výkresov vizuálne sprístupníte v Páse galérií a umiestnenie nástrojov ľahko nájdete prostredníctvom novej funkcie Okno Pomocník.

AutoCAD:

AutoCAD vám pomôže:

Ak sa chcete dozvedieť viac o mnohých výhodách softvéru AutoCAD, obráťte sa na nás ešte dnes.

Autodesk® AutoCAD má nástroje pre pripojenie ku cloudovým službám Autodesk® 360 umožňujú pristupovať k návrhom a spolupracovať na nich prakticky odkiaľkoľvek. A vďaka tomu, že stovky rôznych aplikácií teraz nájdete a nainštalujete z jediného miesta, môžete si prácu s aplikáciou Autodesk® AutoCAD prispôsobiť jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

AutoCAD

Autodesk AutoCAD je teraz k dispozícii pre Windows ® i Mac ® OS, takže môžete natívne pracovať na platforme, ktorá vám vyhovuje. Už takmer 30 rokov prináša Autodesk efektivitu do procesu navrhovania. Autodesk® AutoCAD je špičkové riešenie pre navrhovanie a tvorbu dokumentácie, ktoré pomáha rozvíjať návrhové inovácie firmám všetkých veľkostí a prakticky vo všetkých odvetviach.

Päť hlavných dôvodov k prechodu na Autodesk® AutoCAD

1. Navrhujte flexibilnejšie - nová funkčnosť pomáha rýchlo realizovať návrhárske nápady. S nástrojmi pre modelovanie plôch, sietí a telies teraz Autodesk® AutoCAD poskytuje špičkovú flexibilitu a kontrolu. Výkonné nástroje pre mračná bodov umožňujú importovať skenované objekty až s 2 miliardami dátových bodov. Vo svojich projektoch tak môžete vychádzať z dát existujúceho prostredia.

2. Dokumentujte rýchlejšie - stovky vylepšení pomáhajú urýchliť tvorbu dokumentácie. Patrí medzi ne pohľad rezu a detailu pre importované modely, náhľad úprav vlastností a náhľad zmien výrezu. Inovované rozhranie obsahuje pružnejší príkazový riadok a viac multifunkčných uzlov. Pri kreslení tiež môžete automaticky a v reálnom čase odvodzovať väzby, takže v podstate odpadá potreba ručne definovať všetky vzťahy medzi objektmi.

3. Intuitívnejšie prepojenie - celý pracovný postup navrhovania je teraz prepojený. Rýchlo importujte a zlučujte modely z najrôznejších aplikácií. Spolupracujte ľahšie vďaka cloudovým technológiám. Používajte mobilné zariadenia na zobrazovanie a k úpravám návrhov. Vďaka zabudovaným pripojením na Facebook a Twitter môžete ľahko zdieľať návrhy v sociálnych sieťach.

4. Komunikujte presvedčivo - vytvárajte pôsobivé vizualizácie 3D modelov s pomocou integrovaných rendrovacích nástrojov. Autodesk® AutoCAD taktiež podporuje 3D tlač, čo vám pomôže rýchlo vytvárať fyzické prototypy rozpracovaných návrhov.

5. Jednoduchšie prispôsobenie - Autodesk na webe Autodesk Exchange ponúka aplikácie pre Autodesk® AutoCAD na mieru vašim potrebám. Teraz tiež môžete zdieľať a otvárať vlastné prispôsobené nastavenia, ktoré s vami automaticky prechádzajú z jedného počítača do druhého. Ľahko prenášajte svoje prispôsobené nastavenia, alebo resetujte Autodesk® AutoCAD do základného nastavenia po inštaláciu.

Autodesk AutoCAD Link

Support Autodesk (EN) ...
Trial verzia ... SLA. Inštalovanie a odinštalovanie
Systémové požiadavky ...
Porovnanie produktov a brožúry ...

Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších výhodách softvéru Autodesk pre systém BIM, kontaktujte nás ešte dnes.

šipka hore