M&P logo
Autodesk Gold Partner

AutoCAD Map 3D

GIS a CAD v jednom riešení.

AutoCAD Map 3D

AutoCAD® Map 3D umožňuje prístup k CAD a GIS dátam pre projektovanie a manažovanie.

AutoCAD Map 3D organizuje informácie o majetku pomocou komplexných, desktopových alebo podnikových dátových modelov (v AutoCAD® Map 3D Enterprise) pre plynárenstvo, vodárenstvo, kanalizácie i energetiku a aj FM budov a areálov.

S pomocou inteligentných priemyselných dátových modelov a nástrojov, profesionáli v infraštruktúre môžu uplatniť regionálne a disciplinárne - špecifické štandardy k zlepšeniu kvality dát, k podpore produktivity a lepšiemu riadeniu infraštruktúrnych sietí.

AutoCAD Map 3D

Návrhári a manažéri môžu v AutoCAD Map 3D vrstviť rôzne hladiny GIS a CAD dát na sebe – čím sa integrujú a analyzujú informácie o majetku pre získanie lepšieho prehľadu a vytvárajú tak ucelenejší mapy existujúcich podmienok. AutoCAD Map 3D pomôže členom tímu jednoduchšie pristupovať k výkresom, rastrovým podkladom (napr. skenované mapy) GIS dátam, mračnám bodov a aj podnikovým informáciám zo širokého spektra zdrojov (vrátane Esri®, Bentley®, Oracle®, GE® Smallworld a ďalších. Užívatelia môžu umožniť schvaľovateľom projektov pristupovať k dátam pre plánovanie a riadenie, prakticky a finančne výhodne – cez web – prostredníctvom softvérového riešenia Autodesk® Infrastructure Map Server.

Umožňuje využiť množstvo nadstavieb a databáz (napr. pre rýchle využitie dát katastra SR).

AutoCAD Map 3D AutoCAD Map 3D

Autodesk AutoCAD MAP 3D Link

Support Autodesk (EN) ...
Trial verzia ... SLA. Inštalovanie a odinštalovanie
Systémové požiadavky ...

šipka hore