M&P logo
Autodesk Gold Partner

AutoCAD LT

Autocad LT

Vyjadrite a predstavte ostatnými svoje návrhové koncepty vďaka aplikácii Autodesk AutoCAD LT pre kreslenie a prípravu detailov.

Aplikácia Autodesk AutoCAD LT pre kreslenie a prípravu detailov prináša na platformy Windows aj Mac tvorbu 2D dokumentácie, možnosti spolupráce a výkonné nástroje. Pracujte produktívnejšie vďaka intuitívnymi vylepšeniam funkcií a najnovšej technológii DWG ™.

Autocad LT

Rozšírte možnosti svojho počítača vďaka cloudovým službám Autodesk 360 a spolupracujte s kolegami, nech sú takmer kdekoľvek.

Využívajte kompatibilitu s aplikáciou Autodesk AutoCAD

Autodesk AutoCAD LT je plne integrované s inými aplikáciami spoločnosti Autodesk a umožňuje tak ľahko zdieľať dáta so spolupracovníkmi a rozširovať vaše možnosti.

Rozšírte možnosti stolného počítača

Vďaka integrácii výpočtovej kapacity a možnosti cloudových služieb Autodesk 360 v aplikácii Autodesk AutoCAD LT môžete ukladať, revidovať a zdieľať súbory, sledovať aktualizácie súborov a pozývať ostatných užívateľov na pripomienkovanie návrhov.

Zdieľajte súbory v elektronickej forme

Publikujte a zdieľajte sady výkresov elektronicky - v jednom súbore DWF alebo PDF, ktorý umožňuje rýchlu a bezpečnú spoluprácu.

Import PDF do DWG

AutoCAD LT 2017 a AutoCAD 2017 umožňuje konverziu PDF súborov do súborov AutoCADu (formát DWG).

Pracujte na platforme, ktorej dávate prednosť

Autodesk AutoCAD LT 2017 pre Mac s natívnou technológiou DWG má intuitívne rozhranie systému Mac OS X, ktorý využíva gestá Multi-Touch alebo zobrazení Cover Flow. Pracujte na platforme, ktorá vám vyhovuje, vďaka flexibilným licenčným oprávneniam s možnosťou aktivovať verziu aplikácie Autodesk AutoCAD LT pre Windows alebo Mac bez ohľadu na to, akú verziu ste si kúpili.

Autodesk AutoCAD LT si môžete u nás prenajať v štvrťročných alebo ročných intervaloch. Napr. prenájom jednej licencie na jeden rok je za menej ako 1 € za deň.

AutoCAD LT  

Novinky 2016 (EN)AutoCAD LT Link

Support autodesk (EN) ...
Trial verzia ... SLA. Inštalovanie a odinštalovanie
Systémové požiadavky ...
Porovnanie produktov a brožury ...

šipka hore