M&P logo
Autodesk Gold Partner

Strojárstvo - MFG

Vytvárajte skvelé produkty s nástrojom spoločnosti Autodesk na prípravu digitálnych prototypov Autodesk Digital Prototyping.

Strojarstvo

Prostredníctvom riešenia spoločnosti Autodesk® týkajúceho sa digitálneho prototypovania sa stretajú projektové údaje zo všetkých fáz vývoja v jedinom digitálnom modeli vytvorenom pomocou softvéru Autodesk® Inventor®. A to vám umožňuje vytvárať lepšie návrhy, vizualizácie a simulácie vašich konečných produktov, pričom sa nemusíte toľko spoliehať na nákladné fyzické prototypy a dochádza k minimálnemu narušeniu existujúcich pracovných postupov.

Nástroj na vytváranie digitálnych prototypov Autodesk® Digital Prototyping predstavuje novátorský spôsob, ako preskúmať nápady pred ich realizáciou. Umožňuje členom tímu spolupracovať v rôznych disciplínach. Poskytuje príležitosť jednotlivcom a rôzne veľkým spoločnostiam dodávať na trh skvelé výrobky nečakanou rýchlosťou. Riešenie Autodesk Digital Prototyping urýchli proces vývoja produktu od začiatku až do konca – od vytvorenia návrhu cez výrobu a marketing až po následné činnosti.Prístup Autodesk Digital Prototyping vám pomôže:

Ak sa chcete dozvedieť viac o mnohých výhodách riešenia spoločnosti Autodesk týkajúceho sa digitálneho prototypovania, obráťte sa na nás ešte dnes.

Strojarstvo

Autodesk ® Product Design Suite ako komplexné riešenie digitálneho prototypovania poskytuje návrhové, vizualizačné a simulačné nástroje pre riešenie kompletného procesu navrhovania výrobkov v jednom ekonomickom a praktickom balíka. Tvorba digitálnych prototypov uľahčuje návrh, vizualizáciu a simuláciu výrobkov pred začatím výroby.

Softvérové riešenia:

Autodesk Inventor

inventor

3D CAD softvérové produkty Autodesk ® Inventor ® ponúkajú komplexné a flexibilné sady softvérových nástrojov pre 3D strojárenské navrhovanie, simuláciu výrobkov, tvorbu nástrojov, zákazkový vývoj a komunikáciu návrhov. Inventor vám pomôže prejsť z 3D navrhovanie k tvorbe digitálnych prototypov Umožňuje navrhovať, prezentovať a simulovať výrobky na presnom 3D modelu predtým, než dôjde k ich výrobe. Vytváranie digitálnych prototypov v aplikácii Autodesk Inventor pomáha firmám navrhovať dokonalejšie výrobky, znižovať náklady na vývoj a rýchlejšie uvádzať výrobky na trh.

AutoCAD

autocad

Aplikácia AutoCAD ® je osvedčená voľba pre navrhovanie a dokumentáciu vašich projektov. Zrýchlite dokumentáciu, zdieľajte svoje nápady, rozvíjajte je intuitívnejšie v 3D a prispôsobte aplikáciu svojim konkrétnym potrebám.

AutoCAD Mechanical

autocad mechanical

AutoCAD Mechanical pre tvorbu návrhu a kreslenie je riešenie AutoCAD pre strojárenstvo. Obsahuje rozsiahle knižnice štandardizovaných súčastí a nástrojov pre automatizáciu bežných úloh AutoCAD a urýchlenie procesu navrhovania v strojárstve.

AutoCAD Electrical

autocad

Aplikácia AutoCAD Electrical je špeciálne vytvorená pre elektrické kontrolné systémy a obsahuje všetku funkcionalitu AutoCADu, a navyše ešte celý rad funkcií CADu pre návrh elektrotechniky.

Autodesk 3ds Max Design

autodesk 3ds

Umožňuje rýchlo preveriť koncepty návrhu, presnejšie analyzovať osvetlenie a vytvárať pôsobivé marketingové vizualizácie.

Autodesk Showcase

autodesk showcase

Interaktívna analýza variantov návrhu umožňujúca aj stereoskopické zobrazenie. Pomôže vám prezentovať vaše návrhy prevodom digitálnych modelov na fotorealistické obrazy a interaktívne prezentácie.

Navisworks Simulate a Navisworks Manage

autodesk navisworks

Umožňuje kontrolu projektových dát, časové plánovanie stavby, simulácie, analýzy a vizualizácie v čase. Verzia Navisworks Manage navyše upozorňuje aj na kolízie a umožňuje ich pripomienkovanie v rámci generovaného výpisu.

Autodesk Alias

Softvérové produkty Autodesk ® Alias ® pre priemyselný návrh:

autodesk alias
 • Nástroje pre skicovanie, ilustrácie a úpravy obrázkov.
 • Rýchlo rozvíjajte, zdokonaľujte a hodnoťte koncepty návrhov.
 • Vytvárajte vysoko kvalitné modely technických povrchov vrátane povrchov Class-A.
 • Spätne začleňte do digitálnych prototypov zmeny vykonané na fyzických modeloch.
 • Posudzujte varianty produktových návrhov a komunikujte zámer návrhu.
 • Vymieňajte dáta priemyselných návrhov s tímami konštruktérov, ktorí používajú iný softvér, napríklad Autodesk ® Inventor ® 3D strojársky CAD softvér a ďalšie CAD aplikácie iných dodávateľov.

Autodesk Vault

Softvér Autodesk ® Vault pre správu dát:

autodesk vault
 • Spravujte svoje dáta súvisiace s digitálnym prototypom v priebehu celého životného cyklu projektu.
 • Viac užívateľov môže súbežne bezpečne pracovať bez toho, aby si vzájomne prepisovali dáta.
 • Šetrite čas vyhľadávaním, organizácií, kopírovaním a opakovaným použitím dát, aby ste mohli venovať väčšinu svojho pracovného času inováciám.
 • Zabráňte chybám bezpečným vydávaním a sledovaním súborov v priebehu návrhového cyklu.
 • Synchronizujte návrhová dáta medzi distribuovanými pracovnými skupinami pomocou funkčnosťou pre viac pracovísk.

Autodesk 360 Rendering

autodesk 360 rendering

Zákazníkom s platnou službou Autodesk Subscription umožňuje online zadarmo bez potreby inštalácie daľšieho SW a zataženia svojho HW, rendrovať ich projekty.

Autodesk Sketchbook Designer

autodesk sketchbook

Predstavuje efektívny nástroj na ilustráciu návrhov a grafickú komunikáciu.

AutoCAD 360

autocad ws

Free aplikácia, ktorá umožnuje otvárať a editovať výkresy online alebo offline, pričom má k dispozícii niekoľko užitočných funkcií AutoCADu. Može fungovať online, v mobiloch a tabletoch (Android, iPhone, iPad) a aj v MACoch od Apple.

Autodesk Design Review a Autodesk Design Review Mobile

Slúži na prezeranie a pripomienkovanie 2D a 3D dokumentácie. Túto free aplikáciu môžeme používať nad OS Windows alebo v mobiloch a tabletoch (Android, iPhone, iPad).


Kontaktujte nás ešte dnes a dovoľte nám, aby sme vám ukázali, ako sú riešenia Autodesk Digital Prototyping podporované vo všetkých druhoch výrobného softvéru Autodesk, a to od samotného začiatku, s otvorenými normami, škálovateľným zavádzaním a nákladovo úspornými možnosťami nákupu.

Prípadová štúdia pre Autodesk Inventor a Vault

Prípadová štúdia pre Autodesk Inventor a Autodesk 3ds Max Design

Prípadová štúdia pre balík APDS

Prípadová štúdia pre balík AFDS a APDS

šipka hore