M&P logo
Autodesk Gold Partner

CAM - výroba

Každé priemyslové odvetvie má svoje špecifické nároky na výrobky vysokej kvality. Skúsenosti užívateľov z mnohých oborov sú neustále prenášané do vývoja. Vďaka tomu má zákazník jedinečnú šancu využiť tieto znalosti a metódy a použiť ich na dosiahnutie tých najlepších možných výsledkov. Rozsiahla zákaznícka základňa pokrýva trh v tak širokých oblastiach priemyslu, ako napríklad:

Autodesk Inventor HSM

Autodesk Inventor HSM ™ 2016 je integrované, neoddeliteľné CAD aj CAM softvérové riešenie. Obsahuje plnohodnotný 3D konštrukčný CAD Autodesk Inventor do ktorého je integrovaný CAM. Jeden celok určený pre CNC programátorov, konštruktérov, a technológov na rýchlu tvorbu opracovania dielov, vytvorených v ľubovoľnom CAD systéme. Či už pracujete s rôznymi CAD formátmi alebo použijete náčrty, Inventor HSM Vám umožní stať sa produktívnym behom niekoľkých minút. Pri opracovaní návrhu 3D modelu integrovaného v CAM využíva štandardné stratégie pre generovanie dráh nástroja pre frézovacie aj sústružnické operácie už v základnej ponuke. Inventor HSM obsahuje pokročilé funkcie, ako adaptívne frézovanie, simuláciu na overenie dráh použitých nástrojov, a prekladač do NC kódu (post-procesor).

Adaptívne Hrubovanie (Adaptive Clearing)

Prispôsobivé (Adaptívne) odoberanie materiálu je pokročilá frézovacia - hrubovacia stratégia. Je vysoko efektívna pri odstránení veľkého objemu materiálu. Pomocou konštantného zaťaženia nástroja a optimalizovaných frézovacích dráh, Inventor HSM znižuje čas hrubovania 4 krát a viac. V porovnaní konvenčným hrubovaním zvyšuje životnosť nástroja až o 10 krát v závislosti na tvrdosti materiálu polotovaru. Výpočtový výkon viac-jadrovej technológie počítačového 64bit procesora a spôsob zreťazenia obrábacích dráh pri adaptívnom hrubovaní dostalo technológiu „Adaptive Clearing“ na piedestál.


AnyCAD

Funkcia pomenovaná „AnyCAD“ umožňuje diely a zostavy selektívne importovať do aplikácie Inventor prakticky z ľubovoľného CAD systému, pri zachovaní asociativity. Konštrukčné zmeny vykonané v zdrojovom CAD systéme automaticky aktualizujú súvisiace CAD dáta, ako sú výkresy a dráhy, čo vám ušetrí drahocenný čas aj náklady pri chybnom preklade. AnyCAD je interoperabilita medzi CAD, zahrnutá v Autodesk Inventor. Znižuje potrebu používať viac CAD systémov a eliminuje manuálne preklady súborov či ich aktualizácie na nové verzie.


Moderná architektúra

Inventor HSM je navrhnutý tak, by využil najnovšie technológie pracovných staníc, ktoré dosahujú vynikajúci výkon, najmä pri práci na veľkých a zložitých tvaroch. Podpora viac-jadrových 64 bit výpočtov enormne urýchľuje generovanie dráhy nástroja. Zadarmo je dodávaná výkonná a užitočná aplikácia Distribuovaný CAM. Umožňuje maximalizovať výpočtový výkon tým, že automaticky rozdelí úlohy na nevyťažené PC v lokálnej sieti tak, aby sa skrátil čas výpočtu pre dráhu nástroja.

Trial verzia a doplňujúce informácie nájdete tu.

Skrátenie času frézovania cca o 50%...

Autodesk CAM postprocesory.

Ukážka zoradovacieho listu.


Pre viac informácii nás kontaktujte.

Chcete spracovať ponuku na Autodesk CAM kontaktujte 0911 804 014 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. / cc: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

šipka hore