M&P logo
Autodesk Gold Partner

Buzzsaw

Buzssaw

Autodesk Buzzsaw je softvér ako služba, ktorá zahŕňa projektové dáta, informačný model, správu dát a nástroje na podporu Informačného modelu pri výstavbe - Building Information Modeling (BIM) pracovné postupy s bezpečnejším prístupom k projektovým informáciám z Vášho počítača, mobilného zariadenia alebo cez WEB prehliadač.

Projekt dokončený podľa plánu. Bez zvýšených nákladov, podľa požiadaviek. On Schedule. On Budget. On Demand.

Funkcionalita je zameraná na centralizáciu modelov rôznych profesií pre potreby plánovania a riadenia v Navisworks. Bezpečnú výmenu modelov a informácií pre kooperujúce tímy naprieč zúčastnenými profesiami, spoločnosťami a zemepisnými oblasťami. Bez vlastnenia konštrukčného softvéru umožní členom projektového teamu ľahko zobraziť a označiť výkresy, mapy a modely, ktoré pomáhajú zefektívniť hodnotenie a upravovať činnosť. Uložiť návrhy modelov a súbory priamo z aplikácií Autodesk.

Buzssaw

Zahŕňa jednotné oznámenia a upozornenia v projekte sú všetci neustále informovaní. Existuje možnosť kedykoľvek si nahrať výkres alebo vykonať zmeny, a zároveň môžete informovať svojich členov projektového tímu tak, že každý môže mať prístup k najnovším informáciám.

K dispozícii v 8 jazykoch (angličtina, zjednodušená čínština, francúzština, nemčina, taliančina, japončina, kórejčina a španielčina), Buzzsaw vám pomôže pracovať ľahšie s domácimi a medzinárodnými členmi projektového tímu rovnako.

V profesionálnej verzii dokáže dopytovať služby materiál, riadiť, uchovávať verzie,...

Buzssaw

Zjednocuje všetky oznámenia a upozornenia do spoločného informačného kanála, vďaka čomu sú všetci účastníci v projekte neustále zásobovaní aktuálnymi informáciami. Existuje možnosť kedykoľvek si nahrať výkres alebo vykonať zmeny. K dispozícii v 8 jazykoch (angličtina, zjednodušená čínština, francúzština, nemčina, taliančina, japončina, kórejčina a španielčina), Buzzsaw vám pomôže pracovať ľahšie s domácimi a medzinárodnými členmi projektového tímu rovnako.

Čo je Buzzsaw:

Príklad fungovania:

Trial verzia (EN) ...

šipka hore