M&P logo

Epson Stylus Pro 4900

Automatická presnosť farieb

Táto kompaktná 17-palcová produkčná tlačiareň vytyčuje nové štandardy presnosti farieb v oblasti kontrolných nátlačkov, tlače obalov, návrhov, pre komerčných fotografov a reprodukciu výtvarného umenia. Epson Stylus Pro 4900 sa pýši mimoriadnou konzistenciou farieb a presnou farebnou zhodou. Dokáže reprodukovať 98 percent všetkých farieb PANTONE*. Jej robustný mechanizmus s vysokou úrovňou automatizácie robí z tejto tlačiarne vysoko produktívneho ťažného koňa v každom prostredí na kontrolu tlače, štúdiu či kancelárii.

epson stylus pro 4900

Super-široký farebný rozsah: Vďaka jednému z najširších farebných rozsahov na trhu môžete ľahko vytvoriť konzistentné, presné výtlačky, alebo výnimočné fotografie a výtvarné reprodukcie. 11-farebné atramenty UltraChrome HDR spoločnosti Epson a zdokonalená tlačová hlava TFP poskytujú zakaždým profesionálny výsledok a sú rovnaké, ako atramenty a technológie, ktoré používa spoločnosť Epson pri produkčných tlačiarňach väčších formátov so šírkou až do 44 palcov.

Presná kontrola tlače na diaľku: Tlačiareň Epson Stylus Pro 4900 s automatickou farebnou certifikáciou a kalibráciou vám umožní vytvárať vysokokvalitné kontrolné nátlačky aj na diaľku. Voliteľná vstavaná kolorimetrická sonda SpectroProofer zabezpečuje opakovateľnú konzistentnú farebnú presnosť pri použití rôznych médií vďaka rýchlemu meraniu farebných pruhov a farebných diagramov pri vytváraní ICC profilov, a tlač výsledkov kontroly.

Podpora produktivity: Pracujte rýchlejšie vďaka produkčnej rýchlosti tlače 30 m2/hodinu a minimálnym požiadavkám na údržbu. Vysoká kapacita prednej kazety na médiá umožňuje ľahké vkladanie papiera a automatická výmena papiera znamená, že pri prepínaní z papiera v hárkoch na papier v roli nedôjde k žiadnym časovým stratám. Tlačiareň sa automaticky prepína aj medzi fotografickým a matným čiernym atramentom, ktoré sú nainštalované súčasne, aby sa zabránilo zastaveniu tlače. Všetky atramenty sa dodávajú vo veľkokapacitných kazetách, kvôli menej častým výmenám a nižším nákladom na tlač.

Mimoriadna flexibilita: Zariadenie umožňuje tlačiť na široký rozsah médií s hrúbkou do 1,5 mm vrátane hrubých fotografických alebo prezentačných matných kartónov, plátna a umeleckého papiera. Vyberte si z veľkého množstva rôznych dráh papiera - z kazety, ručného podávača kartónu zhora a spredu, alebo podávania z role.

Energeticky efektívna: Kvalifikovaná energetická účinnosť ENERGY STAR pomáha znižovať účty za energiu a dopad na životné prostredie.

Hlavné výhody

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore