M&P logo

Epson Stylus Pro GS6000

Tlač v šírke 64 palcov s novou úrovňou kvality a trvanlivosti

Prvá 64 palcová tlačiareň Epson, ktorá využíva osmifarebnú sadu rozpustných atramentov vyvinutých spoločnosťou Epson. Vytvára kvalitné a trvanlivé publikácie s dokonalými farbami vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

CZE-GS6000-401-374

Nový štandard spoločnosti Epson pre veľkoformátovú tlač.

Výtlačky schnú rýchlejšie, vyzerajú lepšie a vydržia dlhšie na podkladoch s povrchovou úpravou i bez nej, napr vinylu. Tlačiareň Epson Stylus Pro GS6000 je ideálna pre tlač reklamnej grafiky, projekcí, fotografií a reprodukcií umeleckých diel.

Skvelé výsledky v rozlíšení až 1440x1440dpi pri vysokej rýchlosti až 25,2 m2/h. Nové atramenty Epson UltraChrome™ GS, širšia farebná škála vďaka ôsmim farbám a efektívnosť zásobníkov s objemom 950 ml.

Vlastnosti:

CZE-Energy_Star_130_100

Tento výrobok spĺňa prísne kritériá ENERGY STAR stanovené Európskou komisiou. Spoločnosť Epson je celosvetovým výrobcom, ktorý robí maximum pre ochranu životného prostredia pre budúce generácie tým, že ponúka sériu produktov ENERGY STAR. Výrobky majú výrazne nižší príkon, čo znižuje spotrebu energie, šetrí peniaze a životné prostredie, a to bez zníženia kvality.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore