M&P logo

Epson SureColor SC-P20000


rsz isp20000

Vysoká produktivita a žiadne kompromisy na úkor kvality

Tlačiareň obsahuje tlačovú hlavu PrecisionCore MicroTFP, vďaka čomu vytvára výnimočné výsledky aj v režimoch nižšej kvality a umožňuje používateľom využívať vysokú produktivitu bez kompromisov na úkor kvality. Doplňuje ju vysoko presná technológia podávania médií vrátane novo vyvinutého podávača papiera na princípe kamery a systému induktívneho valca na médiá, ktoré zabezpečujú hladkú prevádzku.

Presné, precízne a spoľahlivé výsledky

Nová 10-farebná súprava atramentov Epson UltraChrome Pro dodáva vždy fantasticky vyzerajúce výtlačky. Vďaka novým atramentom Photo a Matte Black s vysokou hustotou, bude čierna hlboká a bohatá. Lepšiu gradáciu so zníženou zrnitosťou zabezpečuje technológia rôznych veľkostí kvapiek (MSDT) a funkcia K4. Kalibrácia farieb od spoločnosti Epson umožňuje používateľom jednoducho riadiť reprodukciu farieb a zabezpečuje konzistentnosť bez potreby drahých prídavných zariadení.

Jednoduchá prevádzka a údržba

S jasne ilustrovanou používateľskou príručkou a farebným panelom LCD sú začiatky jednoduché. Manipulácia, výmena a prepínanie médií sú rýchle a nevyžadujú námahu. V priebehu tlače môžu používatelia prostredníctvom priehľadných okien v hornom kryte tlačiarne skontrolovať stav tlače a zostávajúce množstvo materiálu. V prípade potreby sa tlačová hlava presunie do polohy, kde ju môže používateľ vyčistiť od nečistôt zachytených zo spotrebného materiálu. Vyčistiť možno aj atramentový kryt. Tieto funkcie pomáhajú šetriť náklady na údržbu.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore