M&P logo

Epson SureColor SC-P5000 STD

  epson zmensena (1)                             

Kľúčové funkcie

Dokonalá tlačiareň nátlačkov až 99 % presnosť farieb Pantone Solid Coated Colour. Mimoriadna spoľahlivosť - spoľahlivá každodenná prevádzka a znížená potreba údržby. Vynikajúca kvalita tlače - atramenty Ultrachrome HDX ponúkajú jasné, dlhotrvajúce výsledky. Jednoduché nastavenie a prevádzka - rôzne funkcie, ktoré umožňujú jednoduché nastavenie a manipuláciu s médiami 17" palcová tlačiareň s fialovým atramentom - prvá a jediná 17" palcová tlačiareň s fialovým atramentom na vytváranie nátlačkov.

Prehľad

Presná kontrola farieb. Ak si ju zakúpite s fialovou súpravou atramentov HDX na skúšobnú tlač, tlačiareň SC-P5000 dokáže vytvárať balenia, marketingové materiály a firemné farby s 99 % presnosťou farieb Pantone Solid Coated Colour1.

Dokonalé umelecké reprodukcie

V kombinácii so súpravou atramentov HDX s atramentmi LLK môžu fotografi a umelci pomocou tlačiarne SC-P5000 dokonale reprodukovať detaily a farby svojich diel v rámci presnej 98 % reprodukcie farieb Pantone Solid Coated Colours.

Spoľahlivosť, ktorej môžete veriť

Tlačiareň SC-P5000 ponúka nové funkcie, ktoré zaisťujú spoľahlivú každodennú prevádzku a minimalizujú údržbu. Medzi ne patria nové kryty a plomby, ktoré obmedzujú výskyt prachu, zlepšená kontrola dýz a popísaný spôsob čistenia.

Mimoriadna kvalita tlače

Tlačiareň SC-P5000 využíva najnovšiu technológiou atramentu od spoločnosti Epson na vytváranie výtlačkov s vysokým rozlíšením a dlhou životnosťou. Veľkosť kvapiek 3,5 pl a rozlíšenie 2 880 x 1 440 dpi zaisťujú ostré, jasné výsledky a atramenty Ultrachrome HDX ponúkajú výrazne zlepšenú stálosť na svetle.

Jednoduché nastavenie a prevádzka

Nastavenie a manipulácia s médiami je rýchla a jednoduchá vďaka zabudovanému senzoru kalibrácie farieb, jednoduchému prepínaniu médií a zrozumiteľnému sprievodcovi médiami na displeji. Tlačiareň SC-P5000 bezproblémovo zapadne do akéhokoľvek skúšobného pracovného postupu a je možné ju vybaviť zariadením SpectroProofer, ktorý zabezpečí automatizovanú kontrolu farieb nátlačkov. Tlačiareň podporujú všetci hlavní dodávatelia softvéru a RIP.

 

 

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore