M&P logo

Epson SureColor SC-P7000 STD, Spectro

Fotografická tlačiareň a nátlačkový prístroj

rsz scsp7000d

Kľúčové funkcie:

Široký rozsah farieb: Vďaka desaťfarebnej súprave pigmentových atramentov UltraChrome HDX tlačiareň SC-P7000 prináša 98 % farieb certifikovaných spoločnosťou Pantone®1 a vytvára jasné, vysokokvalitné a presné výtlačky v žiarivých, živých farbách. V rámci dosahovania vynikajúcich výtlačkov umožňuje pokročilý čiernobiely režim ABW (Advanced Black and White) vytvárať hlboké, bohaté odtiene čiernej s vysokou hustotou a veľmi jemné tóny šedej.

Spoľahlivosť a účinnosť: Vďaka tlačovej hlave TFP PrecisionCore od spoločnosti Epson a automatickej funkcii kontroly dýz si používatelia môžu byť istí, že dosiahnu konzistentné výsledky a výstup v najvyššej kvalite. Konzistentná reprodukcia farieb je zaručená opakovane a bez nutnosti drahých prídavných zariadení vďaka kalibračnému nástroju farieb Epson Colour Calibration a voliteľnej sonde Spectroproofer, ktorá vďaka spektrofometru X-Rite meria farby rýchlo a presne.

Jednoduché a cenovo výhodné použitie: Každý aspekt tlačiarne bol navrhnutý na dosiahnutie maximálnej jednoduchosti a spoľahlivosti. S jasnou ponukou a ovládacím panelom LCD je výmena médií rýchla a jednoduchá, pričom výber 350 ml a 700 ml samostatných zásobníkov atramentu zaručuje dlhšiu výdrž medzi jednotlivými výmenami atramentových zásobníkov. S voliteľným 320 GB pevným diskom môžu používatelia uvoľniť miesto na svojom počítači a ukladať viacero úloh priamo do tlačiarne.

Výsledky, ktoré vydržia dlhšie: Vďaka vynikajúcej stálosti na svetle budú výtlačky vyzerať výborne aj dlho po vytvorení. Výtlačky vytvorené na prvotriednom lesklom fotografickom papieri Premium Glossy Photo Paper môžu reálne vydržať až 60 rokov.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore