M&P logo

Epson SureColor SC-P7000V, Spectro

 

rsz p7000-spectroproofer

Kľúčové funkcie:

Vytvárajte najpresnejšie farby na trhu: Desaťfarebná súprava pigmentových atramentov UltraChrome HDX s fialovým atramentom umožňuje tlačiarni SC-P7000V vytvárať 99 % farieb certifikovaných spoločnosťou Pantone®1 na zaistenie vysoko presných výsledkov. Tlačiareň dokáže vytvoriť aj tie najťažšie bodové farby, čím je mimoriadne prospešná pri aplikáciách v rámci vysoko náročnej nátlačkovej a obalovej tlače.

Spoľahlivosť a účinnosť: Vďaka tlačovej hlave TFP PrecisionCore od spoločnosti Epson a automatickej funkcii kontroly dýz si používatelia môžu byť istí, že dosiahnu výstup v najvyššej kvalite. Konzistentná reprodukcia farieb je zaručená opakovane a bez nutnosti drahých prídavných zariadení vďaka kalibračnémunástroju farieb Epson Colour Calibration a voliteľnej sonde Spectroproofer, ktorá vďaka spektrofometru X-Rite meria farby rýchlo a presne.

Jednoduché a cenovo výhodné použitie: Každý aspekt tlačiarne bol navrhnutý na dosiahnutie maximálnej jednoduchosti a spoľahlivosti. S jasnou ponukou a ovládacím panelom LCD je výmena médií rýchla a jednoduchá, pričom výber 350 ml a 700 ml samostatných zásobníkov atramentu zaručuje dlhšiu výdrž medzi jednotlivými výmenami atramentových zásobníkov. S voliteľným 320 GB pevným diskom môžu používatelia uvoľniť miesto na svojom počítači a ukladať viacero úloh priamo do tlačiarne.

 

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore