M&P logo

Epson SureColor SC-P800

 

rsz surecolor-sc-p800-picture-2Stolová fotografická tlačiareň formátu A2

Kľúčové funkcie:

 

Vynikajúca kvalita výtlačkov: Vďaka používaniu atramentu UltraChrome HD, našej novej deväťfarebnej súprave atramentu, zariadenie SC-P800 vytvára realistické fotografie so živými farbami a najhlbšou čiernou na trhu1. Vaše výtlačky vydržia celé veky vďaka vylepšenej stálosti atramentov na svetle2 a veľké atramentové zásobníky s objemom 80 ml znamenajú menej výmen atramentu.

Tlač na širokú škálu médií: Zariadenie SC-P800 je najmenšia tlačiareň formátu A2 s možnosťou role s papierom1, ktorá umožňuje používateľom tlačiť panoramatické fotografie vo formátoch, ako sú transparenty a galériové obalové plátna. Tri dráhy papiera vrátane dráhy na jemný kriedový papier s vkladaním spredu znamenajú, že používatelia môžu jednoducho prepínať medzi jednotlivými formátmi.

Pripojte sa:  So zariadením SC-P800 je tlač zo širokej škály zariadení jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Tento model je prvou 17-palcovou tlačiarňou fotografií s bezdrôtovou funkciou1 a kompatibilitou Epson Connect, vďaka čomu dosahuje úžasnú flexibiliu a voľnosť, ktorá prináša jednoduchú tlač z tabletov, počítačov a smartfónov. Podporovaná je aj funkcia Wi-Fi Direct, čo znamená, že tlačiareň ľahko komunikuje s inteligentnými zariadeniami.

Jednoduchá obsluha: Tlačiareň SC-P800 sa vyznačuje rýchlym nastavením a prevádzkou vďaka veľkému 2,7-palcovému farebnému dotykovému panelu. Sprevádza používateľa procesom vkladania rozličných typov médií a pred tlačou umožňuje medzi nimi jednoduché prepínanie.

Vysokokvalitný vzhľad a dojem:  Nový elegantný moderný dizajn prináša najmenšie rozmery v rámci tlačiarní formátu A2 na trhu1 a dobre sa hodí do využívaných priestorov, ako je napríklad domácnosť alebo štúdio.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore