M&P logo

Epson SureColor SC-P8000 STD

44-palcová profi foto tlačiareň

 

rsz p8000-spectroproofer-side

 

Kľúčové funkcie:

 

Široký rozsah farieb: Vďaka osemfarebnej súprave pigmentových atramentov UltraChrome HD tlačiareň SC-P8000 vytvára širokú škálu farieb certifikovaných spoločnosťou Pantone®1 a prináša vysokokvalitné a presné výtlačky v žiarivých, živých farbách. V rámci dosahovania vynikajúcich výtlačkov umožňuje pokročilý čiernobiely režim ABW (Advanced Black and White) tlač hlbokej, bohatej čiernej farby s vysokou hustotou a veľmi jemné tóny šedej. 

Spoľahlivosť a účinnosť: Vďaka tlačovej hlave TFP PrecisionCore od spoločnosti Epson a automatickej funkcii kontroly dýz si používatelia môžu byť istí, že dosiahnu výstup v najvyššej kvalite. Konzistentná reprodukcia farieb je zaručená opakovane a bez nutnosti drahých prídavných zariadení vďaka kalibračnému nástroju farieb Epson Colour Calibration od spoločnosti Epson a voliteľnej sonde Spectroproofer, ktorá vďaka spektrofometru X-Rite meria farby rýchlo a presne.

Jednoduchá obsluha: Každý aspekt tlačiarne bol navrhnutý na dosiahnutie maximálnej jednoduchosti a spoľahlivosti. S jasnou ponukou a ovládacím panelom LCD je výmena médií rýchla a jednoduchá, pričom výber 350 ml a 700 ml samostatných zásobníkov atramentu zaručuje dlhšiu výdrž medzi jednotlivými výmenami atramentových zásobníkov. S voliteľným 320 GB pevným diskom môžu používatelia uvoľniť miesto na svojom počítači a ukladať viacero úloh priamo do tlačiarne.

Výsledky, ktoré vydržia dlhšie: Vďaka vynikajúcej stálosti na svetle budú výtlačky vyzerať výborne aj dlho po ich vytvorení. Výtlačky vytvorené na prvotriednom lesklom fotografickom papieri Premium Glossy Photo Paper môžu reálne vydržať až 60 rokov.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore