M&P logo

EPSON SureColor SC-S50610

Superrýchla signage tlačiareň

surecode

Zariadenie SC-S50610 bolo vytvorené na dosiahnutie vysokej efektivity. Využíva dve tlačové hlavy Thin Film Piezo s dvoma súpravami farebných tonerov azúrová, purpurová, žltá, čierna (alebo azúrová, purpurová, žltá čierna + biela pre päťfarebný model) súčasne, aby sa dosiahla rýchlosť tlače viac ako 51 m2/h. Zabudovaný sušič zabezpečí, že výtlačky sú rýchlo hotové a pre ešte väčšiu výkonnosť je ako štandard zahrnutá ďalšia sušiaca jednotka Epson.

Kľúčové funkcie

Vkladanie nového kotúča zadným zdvihákom zvládne jedna osoba a páka vkladania médií je pohodlne dostupná spredu aj zozadu tlačiarne. Pomocou voliteľného systému vkladania ťažkých kotúčov sa jednoducho manipuluje s kotúčmi až do hmotnosti 80 kg.

Zariadenie SC-S50610 automaticky optimalizuje zaobchádzanie s médiami a zarovnanie tlačových hláv pre typ média a automaticky prispôsobuje napätie podkladu, čím umožňuje presné podávanie médií. Podávanie sa dá upraviť počas tlače bez jej zastavenia a opätovného zapnutia.

Zariadenie SC-S50610 vytvorí všetko od plagátov a značiek po reklamné fólie na vozidlá. Spoľahlivo a cenovo výhodne tlačí na vinyl, plátno, priehľadný film, fotografický papier a celú škálu populárnych podkladov pre transparenty až do šírky 162,6 cm (64 palcov). Päťfarebný model vytvára vysokokvalitné biele výtlačky na tmavých aj priehľadných podkladoch. Výtlačky majú trojročnú odolnosť proti vyblednutiu vo vonkajšom prostredí bez laminácie*.

Atrament UltraChrome GS2 od spoločnosti Epson nezapácha ani neobsahuje nikel. Zariadenie SC-S50610 je priateľskejšie k životnému prostrediu a môže sa používať v kancelárskych priestoroch, keďže nevyžaduje špeciálne vetranie. Navyše táto tlačiareň svojou energetickou účinnosťou a spĺňaním štandardu ENERGY STAR ešte viac znižuje dopad na životné prostredie aj účty za energiu.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore