M&P logo

EPSON SureColor SC-S70610

Vysokokvalitná signage tlačiareň

surecode

Zariadenie Epson SureColor SC-S70610 je prvou 162,6 cm (64 palcov) tlačiarňou od spoločnosti Epson, ktorá podporuje súčasne biely aj metalický atrament, čím umožňuje tlačiarom tvorivej tlače, špeciálnych značiek a profesionálnych reklám rozšíriť ponuku svojich služieb.

Kľúčové funkcie

Kombinácia atramentu UltraChrome GSX od spoločnosti Epson a osvedčených tlačových hláv Micro Piezo TFP, ktoré prinášajú jasné precízne detaily a jemný prechod pri rozlíšení až do 1440 × 1440 dpi, zabezpečuje vysokokvalitnú tlač.

Súprava atramentov UltraChrome GSX so svetlou purpurovou, svetlou azúrovou, svetlou čiernou a oranžovou, ako aj so súpravou CMYK (azúrová, purpurová, žltá, čierna) dáva 8-farebnému zariadeniu SC-S70610 najširší rozsah farieb v rade SureColor od spoločnosti Epson. 10-farebný model obsahuje biely a metalický atrament na vyššiu všestrannosť. Oba modely dosahujú mimoriadne hladké tónové prechody vďaka použitiu svetlých atramentov vrátane svetlého čierneho atramentu na vylepšené neutrálne odtiene sivej.

Používatelia môžu cenovo výhodne tlačiť živé farby, čistú bielu a špeciálne metalické efekty na priehľadný film, vinyl, plátno, fotografický papier a celú škálu populárnych podkladov pre transparenty, všetko až do šírky 162,6 cm (64 palcov). Výtlačky majú až trojročnú odolnosť proti vyblednutiu vo vonkajšom prostredí bez laminácie*.

Pri používaní ôsmich farieb má zariadenie SC-S70610 rýchlosť tlače až do 27,3 m2/h (vysokorýchlostný režim) a až do 4,1 m2/h s metalickým atramentom. Vďaka zadnému zdviháku vkladanie nového kotúča zvládne jedna osoba. Používatelia môžu počas tlače upravovať podávanie, a tak optimalizovať kvalitu a obmedziť prestoje.

Atrament UltraChrome GSX od spoločnosti Epson nezapácha ani neobsahuje nikel. Tlačiareň je navrhnutá ako energeticky účinná a spĺňa štandard ENERGY STAR.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore