M&P logo

Epson SureColor SC-T3200-PS

Ideálne pre grafiku a softvéry CAD a GIS

T3200    

Kľúčové funkcie:

Zariadenie SureColor SC-T3200 je jedným z radu vysokorýchlostných štvorfarebných veľkoformátových tlačiarní SureColor SC-T, navrhnutých na tvorbu širokej škály vysokokvalitnej grafiky a aplikácií softvérov CAD a GIS v dizajne, v komerčnej tlači, predajniach s ponukou kopírovania, architektúre, stavebníctve, strojárstve, maloobchode a v prostredí vzdelávania.

Vysoká produktivita: Maximálnu produktivitu zariadenia SureColor SC-T3200 zabezpečuje pamäť RAM s veľkosťou 1 GB pre ultrarýchle spracovanie obrazu a voliteľný pevný disk s veľkosťou 320 GB poskytuje vyrovnávaciu pamäť pre úlohy a ich uloženie. Voliteľná podpora funkcie PostScript s duálnymi procesormi 1,6 GHz umožňuje rýchlu a priamu tlač veľkých údajových súborov z hlavných dizajnérskych programov a programov CAD. Navyše, zariadenie SureColor SC-T3200 je rýchle – výstup tlačového produktu veľkosti A1 trvá len 28 sekúnd.

Vysokokvalitný výstup: Spojenie tlačových hláv PrecisionCore TFP spoločnosti Epson a pigmentového atramentu UltraChrome XD Ink prináša špičkovú výstupnú kvalitu a presný reprodukovateľný výkon. Pigmentový atrament UltraChrome XD Ink je odolný proti rozmazaniu a vode a vytvára hlbokú čiernu a ostré silné čiary – ideálne pre technickú grafiku. Prináša tiež sýte farby potrebné pre vysokokvalitné výtlačky a plagáty na povrchovo upravených aj neupravených médiách vrátane dosiek hrubých až 1,5 mm.

Kompaktné, tiché a jednoducho sa používa: Vďaka elegantnému štýlu, kompaktným rozmerom, nízkej hladine hluku a ovládaniu spredu zariadenie SureColor SC-T3200 bezproblémovo zapadne do kancelárskeho prostredia.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore