M&P logo

Rezačky

Pre potreby signmakingu dodávame stolové a stojanové rezačky značky Kala, KeenCut a iné.

EXCALIBUR 5000

Excalibur 5000 má dve rezacie hlavy, ktoré ponúkajú 4 rezacie nástroje, ktoré sú stále v pohotovostnej polohe. Nástroje sú: štandardný rezací nôž, narezávací nôž a koliesko na rezanie skla na bajonetové otočné hlave a dvojitý kolieskový rezák na druhej hlave. Integrované protizávažie uľahčuje rezanie, zabraňuje poškodeniu vkladaných doskových materiálov, znižuje námahu operátora a zvyšuje produktivitu rezačky. Excalibur 5000 má maximálnu dĺžku rezu 163 cm.

EXCALIBUR 1000X

Excalibur 1000x má klznú hlavu s jedným nástrojom. Jednotlivé nástroje sa dajú ručne vymeňovať. Maximálna dĺžka rezu je 163 cm. Okrem bežných materiálov reže sklo, penové dosky PVC, dosku s penovým jadrom, DiBond dosku, polykarbonátovú dosku a ďalšie polotuhé materiály.

Keencut SteelTrak 165 alebo 210

Rezačka StellTrak je určená hlavne pre Signmaking. Na rozdiel od rezačky Excalibur, ktorá reže polotuhé materiály, StellTrak zvládne aj tuhšie materiály. V otočnej bajonetovej hlave je umietených viac nástrojov. Je tam štandardný rezací nôž, narezávací nôž pre akryláty a kolečko pre rezanie skla. Voliteľne sa dá doodbjednať aj nástroj pre vytvorenie V- drážky. Rezačka má pevný upínací mechanizmus na prichytenie materiálu. Rezačka sa dá pevne uchytiť na stenu, alebo pomocou šikmej nohy umiestniť do priestoru.

steeltrak
AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore